Sivas HOTEL ALTAY'a Hoşgeldiniz ! [www.altayhotel.com] - Otel Sivas / Merkez

 

   
   
+90 ( 346 ) 224 99 47
+90 ( 346 ) 224 99 47
info@altayhotel.com
Anasayfa Hakkımızda Odalarımız İller Arası Mesafe İnsan Kaynakları Bize Ulaşın
Hotel Altay
Türk misafirperverliğini sizlere ve misafirlerinize en iyi şekilde sunmayı ilke edinmiş servis ve hizmet anlayışı ile bir adım öne çıkmış,aile sıcaklığı ortamında güler yüzlü ve anlayışlı personelimiz ile sizleri HOTEL ALTAY'da ağırlamaktan mutluluk duyarız.

KONUM

İş dünyasının Sivas'taki ihtiyaçlarını karşılamak,her türlü profesyonel ihtiyaçlarına cevap vermek için hizmetinizdedir. Otelimiz, Sivas'ın merkezindeki konumu ile iş seyahatleri ve tatil amaçlı geziler için Merkez içerisinde ideal bir adrestir. Hava alanına 15 KM, tren garına 2 KM, otogara ise 1 KM mesafededir.

OTEL ÖZELLİKLERİ

Altay Hotel, iş dünyasının Sivas'taki ihtiyaçlarını karşılamak, her türlü profesyonel ihtiyaçlarına cevap vermek için hizmetinizde.

Odalarımız 3 tek kişilik, 8 çift kişilik, 4 üç kişilik, 4 dört kişilik, 8 duble yataklı olmak üzere 63 kişi kapasitelidir. Merkezi ısıtma sistemi, telefon, banyo (24 saat sıcak su), uydu sistem televizyon, hızlı internet bağlantısı (WIRELLESS) ve bilgisayar mevcuttur. Hotelimizde açık büfe kahvaltı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca kuru temizleme, yıkama, ütüleme, uyandırma servisi hizmetleride verilmektedir. Otel önü otopark mevcut olup, sıcak içeceklerimiz ücretsizdir.

NOT : Emanet kasası bulunur.

 


Altay Hotel

Telefon :
+90 ( 346 ) 224 99 47
Fax :  +90 ( 346 ) 224 99 47
E-Mail : info@altayhotel.com


Adres : Pulur Mah. Arapşeyh Cad. NO:18 Merkez /
SİVAS
» Site Haritası
» RSS